červen 2011

Rok 2011 23. týden od 5.6. do 12.6.

Den

Liturgická oslava

Hodina

Bohoslužba

NE
5.6.

7. neděle velikonoční

7.30

Za farníky z Dubňan a Lužic.

10.30

Za zemřelého Josefa Zahrádku, dvoje rodiče a bratra Vladimíra, pro živou rodinu B. požehnání.

PO
6.6.

Památka sv. Norberta.

18.00

Za Marii Friedlovou, manžela, syna Jaroslava a duše v očistci.

ÚT
7.6.

Úterý po 7. neděli velikonoční.

Mše sv. nebude

ST
8.6.

Středa po 7. neděli velikonoční.

18.00

Za Františka Ilčíka, dvoje rodiče, jejich syny a zetě.

ČT
9.6.

Čtvrtek po 7. neděli velikonoční.

7.00

Za ...

10.6.

Pátek po 7. neděli vlikonoční.

18.00

Za Josefa Grufíka, manželku a rodinu Křížkovu.

SO
11.6.

Sobota po 7. neděli velikonoční.

7.00

Za dvoje rodiče, bratra Miroslava, zetě Václava.

NE
12.6.

Slavnost seslání Ducha Svatého.

7.30

Za dvoje zemřelé rodiče, pro živou rodinu Boží požehnání.

10.30

Za farníky z Dubňan a Lužic.

"Služte Pánu s radostí!" (Žalm 99.1)

Příležitostná oznámení v neděli 5. června 2011:

Poděkování za průběh prvního svatého přijímání:

Děkuji vám všem a rodičům za slavnostní průběh prvního svatého přijímání, přeji dětem a jejich rodičům vytrvalost v důvěře v Pána, který je stále živý uprostřed své církve pod způsobou chleba a vína.

Sbírka v našem kostele:

Dnes proběhla sbírka na charitní účely a příští neděli bude plánovaná sbírka na opravu našeho kostela. Děkuji za vaši štědrost.

Oprava našeho kostela dále pokročila. Posudek statika byl předán pro další nutné přípravy k realizaci rekonstrukce stropu a střechy kostela. Podle statického posudku je zřejmé, že současný stav lze prohlásit vyhovující za předpokladu zdravého dřeva. Proto bude nutné odsekání požraných částí krovů a provirozní vyvěšení trámů na  dřevěnou či ocelovou konstrukci. Dále výměna dvou silně nahnilých trámů z důvodu zatíkání. Dále odlehčení konstrukce dřevěného stropu do stavu zamýšleného v původním projektu výstavby našeho kostela.

Brigáda na faře:

V sobotu 11.6.2011 proběhne od 9.00 do 17.00 hod. brigáda na faře. V plánu je: - úprava předzahrádky fary a odkopaní základového zdiva, položení folie a další věci. Prosím tedy muže, aby přišli v hojném počtu. Nářadí si přineste vlastní.

Zadání intencí:

Dnešním dnem si můžete zadávat úmysly intencí na měsíc červenec, srpen a září.